Komplexná dezinfekcia

Ponúkame jednorázovú, alebo pravidelnú dezinfekciu priestorov. Naše technológie sú vhodné pre :

- Kancelárie

- Obchodné priestory

- Sklady

- Bytové domy (schodiská, výťahy, spoločné priestory)

- Autoservisy

- Gastronomické prevádzky

- Zdravotnícke zariadenia

- Fitness, welness a pod.

- Byty a domy

- Automobily (taxi, dopravné a kuriérske služby)

 

Použitú technológiu dezinfekcie volíme podľa druhu priestoru, zariadenia a náročnosti aplikácie.

 

Používame:

 

Bezchlórová dezinfekcia PolyHMG

Bezchlórová dezinfekcia PolyHMG, ktorá je neškodná voči ľudkým a zvieracím živočíšnym bunkám. Eliminuje vírusy ( Covid-19), baktérie, riasy, plesne. Je šetrná voči ošetrovaným povrchom, ako textil, drevo, plast, kov, sklo, guma a pod. Dezinfekcia PolyHMG vytvára na povrchu biocídny film, t.j.špeciálnu polymérovú vrstvu , ktorá chráni povrchy pred mikroorganizmami. Mikroskopická polymérová vrstva nielen likviduje primárnu kontamináciu, ale eliminuje aj sekundárnu. Takto ošetrený povrch je chránený dlhodobo a riziko nákazy klesá.

 

Bezchlórová dezinfekcia OXYKOL

OXYKOL® je plošný dezinfekčný prostriedok s mimoriadne vysokým dezinfekčným účinkom. OXYKOL® garantuje baktericídnu, fungicídnu a virocídnu dezinfekciu (Covid-19) vďaka in situ generovanej vysoko aktívnej kyseline peroctovej, synergicky a povrchovo účinným substanciám a optimálnej vhodnosti aj pri nízkych teplotách. OXYKOL® je vďaka vysokej znášanlivosti materiálov ideálny na dezinfekciu automobilov.

 

Dezinfekcia ozónom

Ozón je prírodné dezinfekčné činidlo. Dostane sa do všetkých priestorov. Ničí vírusy (Covid-19) , baktérie, plesne, a nepríjemné zápachy. Vhodný najmä na dezinfekciu domácností a menších prevádzok.

 

Dezinfekcia alkoholom

Je vhodná na lokálne použitie a čistenie klávesníc, kľučiek a pod.

 

Dezinfekcia chlórom

Vhodná najmä na dezinfekciu a umývanie podláh.

 

Všetky prípravky aplikujeme najmodernejším systémom studenej hmly a aerosólu.
Studená hmla vzniká rozprašovaním veľmi jemného aerosólu (malých hmlových kvapôčiek) v priestore. Usádza sa na dezinfikovaných povrchoch a vďaka malému rozmeru kvapôčiek sa dezinfekčný prostriedok dostáva aj do rohov a ťažko prístupných miest. So studenou hmlou možno dokonale dezinfikovať každú miestnosť. Táto technológia je vhodná pre dezinfekciu veľkých priestorov: kancelárií, obchodných priestorov, výroby, skladov, bytových domov. Pri použití studenej hmly dochádza k dekontaminácii povrchov a kompletnej dezinfekcii, čím svoje priestory zbavíte baktérií a vírusov vrátane koronavírusu Covid-19. Studená hmla dezinfikuje rýchlo a efektívne a na rozdiel od klasických postrekovačov sa dostane aj na ťažkodostupné miesta a nezanecháva na zariadení kvapky a fľaky po dezinfekčnom prostriedku.

 

Spolu Covid-19 porazíme.

Kontaktuje nás telefonicky na 0918 999171, alebo mailom na 4image@4image.sk

 

4Image s.r.o.

Bajkalská 31, Bratislava