O nás


Vhodnou kombináciou štruktúr a farieb vytvoríme originálnu a exkluzívnu atmosféru Vášho domova. Každá liata podlaha je robená individuálne a preto je výsledok takpovediac interiérový originál. Za cenu lepšej dlažby dostanete u nás vysoko exkluzívnu a individuálnu liatu podlahu vhodnú do celého objektu.

 

Využite služby našej predajne , kde je Vám okrem širokého množstva vzoriek k dispozícii aj náš majster a bytový architekt. U nás si nemusíte vyberať z nič nehovoriacich vzorkovníkov, väčšinu úprav sme pre Vás prichystali priamo na vzorové panely, tak aby ste si ich mohli doslovne ohmatať a porovnať jednotlivé štruktúry a farby .Používame celú škálu výrobkov. Preferujeme však vysokokvalitné materiály od nemeckých výrobcov STO a ARDEX, ktoré Vám za priaznivú cenu garantujú najvyššiu kvalitu, oteruodolnosť, UV stálosť.

 

Sme mladý a kreatívny tím , neustále pre Vám vyvíjame nové štruktúry a nápady a pokiaľ si z našej ponuky nevyberiete vytvoríme pre Vás novú.

 

Je len samozrejmosťou že u nás nájdete služby od A do Z. Od výberu materiálu, cez poradenstvo, pomoc architekta, zameranie, návrh interiéru, cenovú ponuku, až po samotnú realizáciu, dopravu materiálu, kontrolu kvality, upratovania priestorov a popredajný servis.

 

Náš sortiment nie je obmedzený jednou značkou , alebo výrobcom, ponúkame široký výber produktov, tak aby sme pre Vás vybrali to najlepšie za výhodnú cenu. Naši skúsení pracovníci, sú majstri svojho remesla a tak si kvalitou môžete u nás byť istí. Sledujeme najnovšie trendy a technológie, absolvujeme školenia, tak aby sme Vám vždy mohli ponúknuť aktuálne novinky zo sveta liatych podláh.

 

Liate podlahy realizujeme už 7 rokov, za ten čas sme nadobudli množstvo vzácnych skúseností.
Nikdy sme nerobili priemyselné podlahy a veľké plochy, našou špecializáciou sú byty, domy, kancelárie, reštaurácie, bary a podobne.
Preto sme zvyknutí na náročné detaily, kvalitu prevedenia a precíznu prácu, ktorú si liata podlaha vyžaduje.

 

Liate živicové podlahy vznikli pôvodne ako priemyselné podlahy, ktoré vynikajú ľahkou údržbou a vysokou odolnosťou. Ich aplikácia v občianskych stavbách (domy, byty, kancelárie, a pod.) si však vyžaduje oveľa vyššiu precíznosť pri spracovaní ako pri aplikácii v priemysle. Povrchová úparava je pri takejto podlahe zvlášť dôležitá, v priemysle nikto nerieši drobné estetické nedostatky, ale v byte chcete mať podlahu bez škrabancov, bubliniek , proste dokonalú. A práve takúto Vám vieme vyhotoviť.

 

Nami používané výrobky spĺňajú najprísnejšie kvalitatívne kritéria, neobsahujú rozpúšťadlá a sú certifikované aj do potravinárskeho priemyslu a nemocničných zariadení.